Olifeja teleloto

Apie loteriją “Teleloto” jau tikrai žino kiekvienas. Deja, ne kiekvienam pažįstamos šios loterijos šaknys, ir patys loterijos “tėvai”. Šiame straipsnyje apie viską nuodugniai ir papasakosime.

Viskas prasidėjo nuo loterijos “Olifėją” įkurimo. Įmonės istorija prasidėjo 1992-aisiais metais, ir nuo pat to laikotarpio įmonės sėkmė vis augo.

Vienas iš žinomiausių Olifėjos prekinių ženklų – tai olimpinė loterija perlas. Olifėja ir Teleloto sieja būtent šis prekinis ženklas, kuris yra ypatingai svarbus ne tik žaidėjams, bet ir Lietuvos sportui. Kodėl? Ogi todėl, kad frazė olimpinė loterija, reiškia, jog iš dalies šios loterijos pajamų yra finansuojamas lietuvos olimpinis sportas ir judėjimas.

Teleloto nėra vienintelis Olifėjos ir Perlo “vaisius”. Po šiuo prekiniu ženklu slepiasi praktiškai visos žinomiausios Lietuvos loterijos – “Jėga-2”, “Kenoloto”, “Tuzinas auksinių”.
Be Perlo olimpinės loterijos, Teleloto taip pat priklauso ir momentinė loterija “Olimpas”, internetinė loterija “Eloterija”, bei telefoninė loterija “Lotto 1634”.

Kad Olifėja yra sėkminga įmonė, byloja ne tik Teleloto sėkmė. Ši įmonė yra Europos Lotto ir Loterijų organizacijos narė, bei Tarptautinės Lotto ir Loterijų organizacijos narė, taigi tai bene vienintelė Lietuvos įmonė, pasiekusi tokių aukštumų, ir mes galime tiktai džiaugtis, kad Olifėja mums suteikia aukščiausio lygio loterijas.

Daugelis galvoja, kad didžiųjų Olifejos loterijų, pvz. Teleloto laimėjimus galima suklastoti, arba atsispausdinti ar nusipirkti sėkmingus bilietus iškart po lošimo. Iš tikrųjų, tai yra visiškai neįmanoma, kadangi tą dieną, kai vyksta lošimas, pardavimo programa yra išjungiama, ir jį yra įjungiama tik nustatytu laiku, kuomet turi prasidėti bilietų pardavimas kitam lošimui.

Apie Olifėjos rengiamų loterijų patikimumą byloja ir sertifikatai. 2009 metais ši loterija įgyjo 2 sertifikatus, kurie yra pripažįstami tarptautiniu mąstu, ir byloja apie loterijų asociacijos saugumo kontrolės ir informacijos saugumo valdymo standartus.

Galvojantiems, kad loterija visiškai saugiai veikia tik 3 metus, pranešime, jog šiems sertifikatams įgyti tereikėjo skirti 9 mėnesius laiko. Taip atsitiko todėl, kad griežtos kontrolės ir darbinės tvarkos Olifėja savo loterijose laikosi jau nuo pat 1995-ųjų metų. Tiesa, Olifėja nėra vienintelė vienintelė įmonė Lietuvoje sertifikavusi visus savo veiklos aspektus, tačiau savo nišoje – tai lyderiaujanti ir vienintelė tokio tipo įmonė. Nors Olifėjos Teleloto yra viena iš sėkmingiausių loterijų, šie sertifikatai gali suteikti galimybę atsirasti parterystei su užsienio loterijomis, kas reikštų, kad po kelių metų Lietuvoje gali atsirasti nauja loterija, dar sėkmingesnė už teleloto.

Tad štai  kokia yra lyderiaujančios Lietuvos loterijos, Olifėjos Teleloto istorija. Ši įmonė per keliolika metų pasiekė ypatingai daug, ir iš dabartinių jos vadovų veiksmų matome, kad jie nesėdi ant laurų, ir stengiasi mums, Lietuviams, pateikti kuo aukštesnės kokybės loterijas.