Teleloto bilieto patikrinimas

Kadangi gyvename informacijos bei technologijų amžiuje, kuriame viskas vyksta skubotai, ne nuostabu jog patys to nenorėdami esame priversti taupyti savo laiką. Tenka trumpinti kad ir keletą minučių trunkančias veiklas, pavyzdžiui tokias kaip teleloto bilieto patikrinimas, laikraščio skaitymas ir panašiai.

Automatinis teleloto bilieto patikrinimas padeda sutaupyti laiko, kadangi nereikia jo švaistyti stebint žaidimą ir braukant biliete esančius skaičius. Pagrindinė šio tikrinimo esmė ta, jog vos per keletą minučių galite sužinoti – laimėjote ar ne.

Norint patikrinti teleloto bilietą, pakaks apsilankyti internetinėje svetainėje „Perlas“. Žinoma, yra begalė kitų svetainių kurių siūlomas teleloto bilieto patikrinimas nesiskiria nuo pagrindinės „Perlo“ svetainės, kadangi taikomas laimėtojų atrinkimo metodas tas pats: panaudojami išridentų kamuoliukų numeriai ir palyginami su jūsų biliete (priklausomai nuo jo nustatyto eilės kodo) esančiais numeriais. Trumpiau tariant, kompiuteris mintinai „užbrauko“ langelius ir jums pasako jūsų lošimo rezultatą. Yra ir kitas, klasikinis bilieto tikrinimo būdas: pakanka apsilankyti prekybos centruose esančiame terminale. Pardavėja akimirksniu patikrins jūsų bilietas laimingas, ar ne. Jei bilietas laimingas, apie laimėjimą praneša nuskambėjęs melodijos tonas.

Per visą loterijos laikotarpį, teleloto bilieto patikrinimas spėjo pakišti koją ne vienam žaidėjui. Dažniausiai pasitaikanti problema – suėjęs senaties terminas, kadangi žaidėjai atsiimti prizus gali per nustatytą „Perlo“ nuostatose laikotarpį. Išlošus prizą, nepriklausomai nuo to, jis būtų piniginis ar daiktinis, rekomenduojama kuo skubiau susisiekti su loterijos organizatoriais, kad nekiltų neaiškumų dėl prizo atsiėmimo. Kitas nemažiau svarbus faktorius, tai laimingo bilieto saugojimas. Kad ir kiek būtų absurdiška, tačiau kai kuriems žmonėms nelaimės pakiša koją, kartais net pakeliui link prizo atsiėmimo.

Išlošus iki 50LT, laimėjimus galite atsiimti vietose kuriose veikia „Perlo“ terminalai. Išlošus didesnes pinigų sumas, turėsite su savo asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais apsilankyti „Olifėjos“ būstinėje. Svarbu žinoti ir tai, jog laimėta prizą reikia atsiimti praėjus ne daugiau kaip 60 dienų nuo laimėjimo dienos. Tiesa, ši taisyklė negalioja papildomiems prizams, todėl rekomenduojama per savaitę nuo papildomo prizo laimėjimo dienos prasinešti apie tai, kada galėtumėte atvykti ir atsiimti laimėto prizo.

Teleloto bilieto patikrinimas vieniems žmonėms sukelia azartą – kitiems, tėra paprasčiausias laisvalaikio praleidimo būdas. Pavyzdžiui kai kurie žmonės jau keletą metų kiekvieną sekmadienį brauko bilietą ir tikisi išlošti pinigines sumas. Tiesa, jog lošimų organizatorius įsipareigoja išdalinti ne mažiau 50% laimėjimų, todėl išlošti gali kiekvienas.

Taigi, teleloto bilieto patikrinimas žmonėms suteikia azartą, kadangi nežinia laimėsi ar ne. Tuo tarpu tie, kuriems azartas pavojingas, tikrina bilietus sekančią dieną po lošimo internete arba bilietų pardavimo vietose. Kaip ir bet kokiame lošime svarbu atsiminti, jog tai tik žaidimas ir reikėtų galimybes laimėti vertinti skeptiškai ir kaip įmanoma atsakingiau.