Teleloto bilietu

Teleloto bilietų ar kitos loterijos bilietų pirkimas – turbūt geriausias būdas lengvai praturtėti. Laimėjęs jau yra ne vienas žmogus, o ir valstybės įstatymai tikrai neleistų vykti įvairiai apgaulei, taigi nusipirkus nors po vieną bilietą – galbūt galite tikėtis sėkmės? Juk jeigu vienas bilietas kainuoja 2 litus, tie patys du litai per savaitę nuostolio nepadarys, o jei Jus netyčia aplanko sėkmė – jie gali pavirsti ypatingai didele pinigų suma.

Teleloto bilietų galite įsigyti praktiškai bet kurioje parduotuvėje – “Perlo” terminalas yra visur. Įsigijus teleloto bilietą Jūs turite kelias galimybes – galite stebėti laidą per televizorių, jei laidą praleidote, ar neturėjote galimybės jos pažiūrėti – galite pasitikrinti bilietą “Perlo” terminale, ar tiesiog pasitikrinti internete. Ką rinktis? Priklauso tik nuo jūsų – jei mėgstate sekmadienius leisti prie televizoriaus, laidos žiūrėjimas bus puikus laiko praleidimo būdas, bet jei tuo metu esate užimtas – puikiai tiks ir likusios dvi alternatyvos. Beje, internete Jūs gausite visą su žaidimu susijusią informaciją!

Kalbant apie patį bilietą, jo priekyje galime matyti lauką su 25 langeliais. Jame ir yra visa laidos esmė, kadangi tas, kuris sulyg auksiniu kamuoliuku užpildo visą lentelę, laimi aukso puodą! Tačiau iki aukso puodo, Jūs taip pat turite galimybę laimėti piniginį prizą pirmuose trijuose šio žaidimo etapuose. Pirmam etape laimi tas, kuris užpildo visus keturis žaidimo kampus iki tol, kol iškrenta 35 kamuoliukas. Antrame etape laimi tas, kuris iki išriedant 41 kamuoliukui užpildo viduriniąją eilutę. Trečio etapo laimėtojais yra skelbiami tie, kurie iki 46 kamuoliuko užpildo ištrižaines.

Taigi, žaidimo taisyklės yra ypatingai paprastas, o dėl teleloto bilietų patikimumo, kaip jau minėjome, niekas nesiskundžia. Šiandieną, nuo pat 1997-ųjų metų, milijonieriais Teleloto dėka patapo 57 žmonės, taigi, vidutiniškai po 4 per metus. Atrodo, kad tai yra nedidelis skaičius, tačiau tai tik milijonieriai – taip pat Teleloto bilietų ir sėkmės dėka 3522 žmonės laimėjo automobilius, ~1200 žmonių kitus didžiuosius prizus, ir dar gyva galybė kitus smulkius laimėjimus

Tad laimėti šioje loterijoje gali daug kas. Tiesą sakant, kiekvienas, ir jei kartais parduotuvėje prie dvejojate, ar verta pirkti Teleloto bilietų, pirkite net ne vieną, o kelis – 4 litai ar, tarkim, 10 ar 12 litų investuoti į sėkmę geriau, nei pakelis traškučių, kurie dar ir gadina sveikatą. Teleloto bilietų tikrinimas sekmadienio vakarais savotiška pramoga ne vienai šeimai. Ramiai susėdę prie televizoriaus bilietus tikrinti gali visa šeima. Palaipsniui užbraukiant kampus, įstrižaines ir, pagaliau, visą lentelę, žaidėjus pagauna azartas. Laimėta, net ir nedidelė suma, atneša didelį džiaugsmą, o ką bekalbėti apie didesnį laimėjimą – komfortišką automobilį šeimai ar didesnę pinigų sumą, kurios pagalba galima susiremontuoti namus, sumokėti studijų įmoką.