Teleloto laimingi skaiciai

Ne vienam šiuo laikotarpiu trūksta pinigų ir ne vienas stengiasi laimėti jų loterijoje. Tačiau, kaip reikia pasirinkti tinkamą bilietą su sėkmingais skaičiais? O galbūt „Teleloto“ laimingi skaičiai net neegzistuoja ir tik žmonės, apšviesti laimės spindulių, laimi loterijose? Daugelis žmonių tvirtina, jog jų išrastos sėkmės formulės yra veiksmingos, tačiau, deja, ne kiekviena tepasitvirtina. Tad kaip galima laimėti loterijoje?

Laimingais bei nelaimingais skaičiais tiki daug žmonių. Jie mano, jog, pavyzdžiui, septynetas yra sėkmingas, o trylika – velnio tuzinas ir pats nesėkmingiausias skaičius ir todėl stengiasi nusipirkti bilietus, kurie turėtų būtent laiminguosius skaičius. Tačiau ar tie žmonės yra teisūs? Statistikas sudarinėjantys asmenys tvirtina, jog loterijos „Teleloto“ laimingi skaičiai tikrai egzistuoja, tačiau tie žmonės pavydžiai saugo savo paslaptis ir tik kai kurie prasitaria apie tai, kaip galima laimėti. Tie asmenys teigia, jog sėkmingiausias loterijos skaičius yra šešetas. Ir toks jų spėjimas yra ne iš piršto laužtas. Juk ne kartą esame pastebėję, kiek daug šešetų turi tie bilietų numeriai, kurių savininkams atitenka įvairios piniginės sumos, studijos prizai bei visų trokštami automobiliai. Tačiau tie patys statistikai dar priduria, kad, jei norime tikrai laimėti, šalia šešetų turi būti bent pora septintukų arba devintukų. Šitie skaičiai taip pat yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių.

Kategorijai „„Teleloto“ laimingi skaičiai“ taip pat gali būti priskirtas ir nulis. Anot statistikų, asmenys, kurie laimi kampų, eilutės, įstrižainės ir lentelės žaidimus, dažniausiai savo bilietų numeriuose turi bent porą ar keletą nulių. Tačiau būtina, kad tuose bilietų numeriuose, kurie turi nulių, būtų ir vienetas – vienas arba du. Yra žinomas ne vienas atvejis, kai žmonės, turintys bilietus, kurių numeriuose yra nulių ir vienetų, laimi „ Teleloto“ loterijoje.

Prie sėkmingų skaičių taip pat dažniausiai yra priskiriamas ir septynetas. Ne veltui kai kurie žmonės mano, jog šis skaičius yra labai laimingas ir nešantis didžiulę sėkmę. Juk savininkai tų bilietų, kurių numeriuose yra keletas septintukų, dažniausiai išlošia „Teleloto“ loterijoje. Tie asmenys neretai laimi ne tik daiktinius prizus, bet ir pinigines sumas. Tačiau, norint laimėti, teigia ne vienas statistikas sudarinėjantis asmuo, prie šio skaičiaus turi būti bent vienas devynetas.

Tačiau ne visada šios laimingų skaičių teorijos pasiteisina. Dažnai laimi tie asmenys, kurie turi bilietus su daugybe trejetų, ketvertų ar tiesiog bet kokiais mišriais skaičiais. Dar gali būti taip, kad, nors turėsite bilietą, pavyzdžiui, su keletu septintukų bei devintukų, „Teleloto“ loterijoje nieko nepešite, nors visada bus didesnė galimybė, jog laimėsite. Tačiau nepasitikėkite vien tik laimingais skaičiais. Gali būti, kad nusipirkę daugybę bilietų su sėkmingais numeriais, tiesiog išmesite pinigus į balą nieko nelaimėję, nes šios laimės formulės gali nepasitvirtinti.