Teleloto.lt

Teleloto – tai geriausiai Lietuvoje žinoma loterija. Viena iš pagrindinių to priežasčių – tai loterijos transliacija per televizorių, ir galimybė laimėti dideles pinigų sumas. Tiesa ta, kad teleloto nėra vienintelė didelio masto loterija Lietuvoje, jos rangovai, Olifėja, teleloto.lt tinklalapyje skelbia ir apie kitas loterijas, kurios gali būti puikios Teleloto alternatyvos, dėl mažesnės konkurencijos suteikiančios dar didesnes galimybes laimėti piniginį prizą.

Visos loterijos tinklalapyje teleloto.lt yra skirstomos tris dalis – t.y. momentines, telefonines ir terminalines. Kiekvieną iš jų mes ir pasistengsime aprašyti.

Terminalinė loterija – tai loterija, kurios bilietus reikia įsigyti specialiame “Perlo” terminale, o patį lošimą stebėti per televizorių, ar dėl laimėjimo pasitikrinti internete, arba tame pačiame “Perlo” terminale. Šiandienai be “Teleloto”, “Olifėja” siūlo ir kitas momentines loterijas  – visai neseniai atsiradusią “Vikingų Loto”. Šį žaidimą žaisti labai lengva – Jums tereiks užbraukti 6 skaičius vertikaliu brūkšniu, atiduoti bilietą pardavėjai, ir laukti žaidimo, kad galėtumėte pasitikrinti ar laimėjote.

“Keno Loto” – tai žaidimas, kuris buvo žaidžiamas Kinijoje jau prieš 3000 metų. Viskas ką Jums reikės padaryti šiame žaidime, tai atspėti  skaičių nuo 2 iki 10, o įdomiausia, kad Jūsų laimėjimas priklauso nuo Jūsų statymo! Galite statyti 50 centų ir laimėti iki 5000 litų, o galite statyti ir 20 litų ir laimėti net 200 000 litų

Na ir paskutinė terminalinė loterija, apie kurią skelbiama Teleloto.lt – tai Jėga – 2. Čia Jums reikės išsirinkti 6 skaičius iš 30, ir pasistengti laimėti maksimalią – 200 000 litų sumą.

Momentinės loterijos – tai loterijos, kurių bilietai gaunami pardavimo vietose. Dažniausiai toje pačioje pardavimo vietoje reikia nutrinti apsauginį bilieto sluoksnį,ir tikėtis rasti pasikartojančius loterijos ženklus (viskas priklauso nuo konkrečios loterijos). Tokių loterijų bilietai nėra brangūs, tiesa, ir laimėjimai ne visuomet būna nedideli, tačiau šansai laimėti, paprastai didesni nei kitose loterijose. Teleloto.lt tinklalapyje skelbiama skelbiama, kad “Olifėja” organizuoja 16 momentinių loterijų.

Na ir paskutinė loterijos rūšis – tai telefoninė loterija Lotto 1634. Dalyvauti joje – labai paprasta, Jums tereikia išsiųsti tuščią SMS žinutę numeriu 1634 ir Jūs jau pretenduojate į 5000 litų laimėjimą.

Taip pat tinklalapyje teleloto.lt galima rasti ir daug kitos naudingos informacijos – laimėjimų archyvą bei statistiką, bilietų tikrinimo skyrelį, čia galima patikrinti “Teleloto” bei “Vikingų Loto” bilietus, bei informacija apie visus kitus “Olifėjos” rengiamus žaidimus.

Tad štai kokios gali būti “Teleloto” alternatyvos. Apsilankę tinklalapyje teleloto.lt išnagrinėkite kiekvieną žaidimą atskirai, ir galbūt rasite sau dar labiau patinkantį variantą.