Teleloto patikrinimas

Žmonės visuomet ieškojo lengvų uždarbio būdų – tai jie daro ir dabar. O lengvas uždarbis dabar – išties svarbus dalykas, kadangi laikai sunkūs, ir daugeliui ypatingai reikia pinigų. Iš tikrųjų, bėgant laikui, daugelis susiprotėja, kad turtų lengvai surasti neįmanoma – viskam reikia sunkiai dirbti, ir vienintelė išeitis gauti pinigų be darbo – tai būti laimės kūdikiu, nusipirkti loterijos, pvz teleloto bilietą, pasinaudoti vienu iš teleloto patikrinimo būdų ir tikėtis, kad esi laimės kūdikis.

Prabilome apie tai, kad teleloto bilietą galite patikrinti keletu būdu. Iš tiesų, teleloto patikrinimas gali vykti ne tik prie televizoriaus ekranų, tad aptarkime visus įmanomus bilietų patikrinimo būdus. Kai kurie galvoja, kad teleloto bilietai gali būti tikrinami tik prie televizoriaus ekranų. Šis teleloto bilietų patikrinimo būdas kainuoja valandą Jūsų sekmadienio vakaro, bet tai kartu gali būti puikus būdas paįvairinti jį, žiūrint laidą su šeima, ar gaminant valgį. Aišku šis teleloto patikrinimas vargu ar bus priimtinas skubantiems žmonėms, o galu gale, daugelis net neturi televizoriaus! Šie žmonės ir ieško alternatyvų.

Vienas iš senesnių, alternatyvių teleloto patikrinimo būtų – tai aparatas, kuriame galima pasitikrinti ar Jums nepriklauso koks nors laimėjimas, esantis praktiškai kiekvienoje parduotuvėje. Jūs paduodate bilietą kasininkui, o kasininkas Jums pasako, ar Jūs esate laimingas.

Taip pat teleloto patikrinimas gali vykti ir internetu. Tai yra bene pats patogiausias teleloto patikrinimo būdas, kadangi tai padaryti galime, kad ir mobiliuoju telefonu. Būtent tokį teleloto patikrinimo būdą mes ir rekomendojame – Jūs sutaupote laiko, kadangi Jums nereikia nekantriai stovėti prie “Perlo” terminalo.

O ką daryti, jei teleloto patikrinimas būna sėkmingas? Jei laimėjimas siekia 50 litų, jį galite atsiimti bilietų pardavimo vietose. Jei laimėjimas siekia nuo 51 iki 500 litų, kreipkitės į bilietų pardavimo vietas ar “Olifėjos” būstinę. Laimėjimus nuo 500 litų galite atsiimti tik “Olifėjos” būstinėje. Taip pat atsiimant laimėjimus nuo 500 litų Jums reikės pateikti asmens dokumentą.

Jei teleloto patikrinimo metu sužinojote, kad laimėjote papildomą prizą – per 7 dienas būtinai turite bent jau užsiregistruoti loterijos telefonu. Tai pat jeigu laimėjote didijį prizą ar aukso puodą, Jums jis bus išmokėtas per vieną mėnesį nuo bilieto pateikimo loterijai. Jums pasisekė laimėti papildomą loterijos teleloto prizą – automobilį? Jo dokumentus pavyks gauti tik televizijoje, loterijos žaidimo  filmavimo studijoje metu.

Taigi teleloto patikrinimas yra labai paprastas ir įvairus. Tai padaryti galite labai įvairiai, viskas priklauso tik nuo Jūsų pomėgių – jei mėgstate vakarus leisti prie televizoriaus, rinkitės standartinį būdą, o jei norite taupyti savo laiką – mes rekomenduojama rinktis teleloto patikrinimą internetu.