Teleloto skaiciai

Loterija „Teleloto“ Lietuvoje vyksta jau apie 16 metų. Dar niekada mūsų šalyje nebuvo tokio populiaraus televizijos žaidimo, kur galima laimėti daugybę daiktinių prizų, moderniausių automobilių bei milijonus litų. „Teleloto“ skaičiai visada yra ridenami sekmadieniais per televizijos kanalą „LNK“. Loterijos laidos įrašas rodomas 17.45, sekmadieniais, o laidos filmavimas vyksta daug anksčiau tą pačią dieną.

„Teleloto“ lentelę sudaro 25 skaičių kombinacija, kuri yra parinkta iš specialios loterijos skaičių bibliotekos. Ten yra beveik 35 milijonai skaičių derinių, kurie yra spausdinami iš eilės. Kai kombinacijų nebelieka, tada jos vėl yra spausdinamos iš naujo.

Loterijos „Teleloto“ bilietų tiražas tikrai įspūdingas – net daugiau kaip 34 milijonai bilietų per pusę metų. Šie skaičiai parodo, kokia ši loterija yra populiari. Ne gana didelio bilietų pardavimų skaičiaus, „Teleloto“ žaidimo laimėjimų sumos yra labai didelės. Aukso puodas neretai siekia milijoną ar būna dar didesnis, o didžiojo prizo suma beveik visada siekia 100 tūkstančių litų. Negalima pamiršti ir daiktinių prizų bei automobilių. Juk neretai įvairių švenčių proga „Teleloto“ išdalina tūkstančius smulkesnių prizų, o per kiekvieną laidą – bent keletą naujausių automobilių. Laimėjimų sumos yra labai didelės dėl to, kad bilietų pardavimo skaičius yra irgi nemažas. Juk loterija „Teleloto“ prizams skiria net 50 procentų pinigų nuo uždirbtos sumos.

Loterija „Teleloto“ naudoja naujausias programas, jog viskas vyktų kuo sklandžiau ir be klaidų, pavyzdžiui, kad nebūtų dviejų tokių pačių bilietų su tokiais pat lentelės arba bilieto skaičiais. Puikiai veikiančiomis „Teleloto“ sistemomis pasirūpino Londone įsikūrusi įmonė, kurią neseniai nusipirko garsi Jungtinių Amerikos Valstijų firma. Šiuo metu ši įmonė teikia paslaugas ne tik žaidimui „Teleloto“, bet ir kitoms loterijoms. Tokiems loterijos „Perlas“ žaidimams, kaip „Jėga – 2“, „Kenoloto“ bei „Tuzinas auksinių“ geriausias internetines sistemas ar programas bei įrenginius gamina amerikiečių įmonė. Loterijose „Kenoloto“ bei „Tuzinas auksinių“ lošimo įrenginiai kamuoliukus maišo mechaninėmis maišyklėmis. Kai yra atidaroma sklendė, esanti indo apačioje, kamuoliukai iškrenta į laimingųjų skaičių lentynėlę. Žaidimo „Jėga – 2“ įrenginio veikimo principas yra labai panašus. Maišymo inde kamuoliukus maišo oro kompresorius. Jis, pūsdamas orą, pakelia kamuoliukus viršun ir dalis jų patenka į lizdus, kurie yra skirti laimingiesiems skaičiams.

Loterijos „Teleloto“ skaičiai jau ne vienam yra atnešę didžiulę sėkmę – kas yra laimėjęs aukso puodą ar didįjį prizą, o kas išlošęs įvairių daiktinių prizų ar net modernų automobilį. Nuo tada, kai loterija buvo pradėta rodyti Lietuvoje, laimėjusių žaidėjų skaičius yra milžiniškas. Tačiau, nereikia pamiršti, jog ne kiekvienas bilietas yra laimingas ir suprasti, jog neįmanoma visada laimėti loterijoje ir stengtis nenusivilti neišlošus kokio nors prizo. Juk jei vieną kartą pralaimi, tada kitą kartą laimėsi, o jeigu ir tada nenusišypsos laimė, tada trečias kartas tikrai nemeluos.