Privatumo politika

TELELOTOBILIETUTIKRINIMAS.EU svetainėje, pasiekiamoje iš https://www.telelotobilietutikrinimas.eu, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiami telelotobilietutikrinimas.eu renkamos ir įrašomos informacijos tipai ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams dėl informacijos, kuria jie dalijasi ir (arba) kurią renka telelotobilietutikrinimas.eu. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai ne internetu ar kitais kanalais, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis. Taip pat sutinkate su slapukų naudojimu, įskaitant trečiųjų šalių (pvz., Google AdSense) slapukus reklamos ir turinio personalizavimui, analitikai ir mūsų svetainės tobulinimui.

Mūsų renkama informacija

Asmeninė informacija, kurią prašome pateikti, ir priežastys, dėl kurių prašome ją pateikti, jums bus paaiškintos tuo metu, kai prašysime pateikti asmeninę informaciją.

Jei su mumis susisieksite tiesiogiai, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pavyzdžiui, jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, žinutės turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums siųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite nuspręsti pateikti.

Kai registruojatės paskyroje, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius elementus kaip vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip naudojame jūsų informaciją

Surinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:
– teikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
– tobulinti, pritaikyti ir plėsti mūsų svetainę
– suprasti ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine
– kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą
– bendrauti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo tikslais, siekiant pateikti jums atnaujinimus ir kitą su svetaine susijusią informaciją, taip pat rinkodaros ir reklamos tikslais
– siųsti jums el. laiškus
– ieškoti sukčiavimo atvejų ir užkirsti jiems kelią

Žurnalo failai

telelotobilietutikrinimas.eu laikosi standartinės žurnalų failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos paslaugas teikiančios bendrovės ir yra prieglobos paslaugų analitikos dalis. Žurnalo failuose renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipiamuosius / išeinamuosius puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Šie duomenys nesusiję su jokia informacija, pagal kurią galima nustatyti asmens tapatybę. Informacijos paskirtis – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir žiniatinklio švyturiai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, telelotobilietutikrinimas.eu naudoja “slapukus”. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų nuostatas ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas aplankė arba kuriuose lankėsi, saugoti. Ši informacija naudojama siekiant optimizuoti naudotojų patirtį, pritaikant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

“Google AdSense” ir Trečiųjų Šalių Duomenų Naudojimas

Mūsų svetainė naudoja “Google AdSense”, kad rodytų reklamas. “Google” naudoja DART slapukus, kad galėtų rodyti reklamas mūsų svetainės naudotojams, remiantis jų apsilankymu mūsų ir kitų interneto svetainių. Naudotojai gali atsisakyti DART slapukų naudojimo apsilankę “Google” reklamų ir turinio tinklo privatumo politikos puslapyje – https://policies.google.com/technologies/ads

Reklamos partneriai Privatumo politika

Šiame sąraše galite rasti kiekvieno telelotobilietutikrinimas.eu reklamos partnerio privatumo politiką.

Trečiųjų šalių reklamos serveriai arba reklamos tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba žiniatinklio švyturiai, kurie yra naudojami jų atitinkamose reklamose ir nuorodose, rodomose telelotobilietutikrinimas.eu, kurios yra siunčiamos tiesiogiai į naudotojų naršyklę. Tokiu atveju jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų veiksmingumui įvertinti ir (arba) reklamos turiniui, kurį matote lankomose svetainėse, pritaikyti.

Atkreipkite dėmesį, kad telelotobilietutikrinimas.eu neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, ir jų nekontroliuoja.

Trečiųjų šalių privatumo politika

telelotobilietutikrinimas.eu privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių reklamos serverių privatumo politikomis. Joje gali būti nurodyta jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Slapukus galite išjungti naudodamiesi individualiomis naršyklės parinktimis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą su konkrečiomis interneto naršyklėmis, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

1. reikalauti, kad vartotojo asmens duomenis renkanti įmonė atskleistų, kokių kategorijų ir kokius konkrečius asmens duomenis apie vartotojus įmonė surinko.

2. reikalauti, kad įmonė ištrintų visus įmonės surinktus vartotojo asmens duomenis.

3. reikalauti, kad vartotojo asmens duomenis parduodanti įmonė neparduotų vartotojo asmens duomenų.

Jei pateikiate prašymą, atsakymą turime pateikti per vieną mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

BDAR duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, kad žinote visas savo teises į duomenų apsaugą. Kiekvienas naudotojas turi šias teises:

Teisė susipažinti – turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.

Teisė į ištaisymą – turite teisę prašyti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti, kad papildytume, jūsų manymu, neišsamią informaciją.

Teisė į ištrynimą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis ištrintume jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkėlimą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateikiate prašymą, atsakymą turime pateikti per vieną mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija vaikams

Dar vienas mūsų prioritetas – vaikų apsauga naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti bei vadovauti jų veiklai internete.

telelotobilietutikrinimas.eu sąmoningai nerenka jokios asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsdami susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kas įmanoma, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Laikas nuo laiko galime atnaujinti savo privatumo politiką. Todėl patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad sužinotumėte apie visus pakeitimus. Apie bet kokius pakeitimus jus informuosime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl mūsų Privatumo politikos, nedvejodami susisiekite su mumis – [email protected]